Aanmelden via EPD
|
Tip
|
|
Rechtstreeks onderzoeken op DeepUnity PACSonWEB openen vanuit het elektronisch patiëntendossier (EPD) kan enkel opgezet worden voor radiologieafdelingen.
Contacteer DH Healthcare GmbH voor meer informatie indien u hierin interesse hebt.
|
• Indien u een studie heeft geopend vanuit het EPD, wordt dit kenbaar gemaakt door de weergave van (EDP) naast uw gebruikersnaam in de werkbalk bovenaan.
• Aangezien u niet aangemeld bent met een volwaardig DeepUnity PACSonWEB-account, wordt de authenticatie als ontoereikend beschouwd om alle functionaliteiten beschikbaar te maken.
◦ Indien u probeert een functionaliteit te gebruiken die uitgeschakeld is, wordt volgende melding getoond: "U bent ingelogd via het EPD en heeft beperkte toegang. Om alle gebruikersfunctionaliteiten te kunnen gebruiken, moet u met uw account inloggen via DeepUnity PACSonWEB. Klik hier om in te loggen."